8 лютого відбулося перше заняття школи «Майбутнього першокласника». Дітей і батьків у вестибюлі вітали директор Борис Набока, його заступник Поліна Драч, практичний психолог Ольга Корецька та педагог-організатор Людмила Пасічна.

У затишних класних кімнатах майбутні першокласники сіли за парти – і для них розпочалося перше заняття, що стало символічним входженням в шкільне життя. Заняття провели майбутні класні керівники Тетяна Похила і Алла Мала.

Водночас у актовій залі проходила батьківська конференція, на якій директор зактуалізував спільні завдання сім’ї та школи у вихованні та навчанні дітей, окреслив головні напрями роботи з питань підготовки до нового навчального року, створення комфортних умов перебування першокласників, проблемних питань підтримки та розвитку матеріально-технічної бази. Під час заходу підкреслено, що батьки можуть отримати інформацію щодо діяльності школи, її планів та стратегій на шкільному сайті.

Наприкінці для дітей організовано екскурсію школою, музейною залою та предметними кабінетами.

Адаптація до школи відбулася Адаптація до школи відбулася Адаптація до школи відбулася Адаптація до школи відбулася