06 травня у школі свято – газета «Alma mater», якій вже 23 роки, має ювілейний двохсотий номер!

Ювілей – це не лише свято, це ще й час, коли підбиваєш підсумки зробленого, досягнутого. Газета першою в області переступила межу між шкільною стіннівкою і серйозним поліграфічним виданням. Творча співпраця вчителів і учнів створює і успішно розвиває добрі взаємини школи, дітей і батьків, налагоджує тісні стосунки з громадськими організаціями, які сьогодні вітають школу із визначним ювілеєм.

«Alma mater» – літопис нашої непересічної школи. Історія життя, навчання та досягнень багатьох поколінь учнів.

З днем народження ювілейного 200 номера газети «Alma mater» – лідера шкільних медіа України!

«Alma mater» – лідер шкільних медіа України «Alma mater» – лідер шкільних медіа України «Alma mater» – лідер шкільних медіа України «Alma mater» – лідер шкільних медіа України