Атестанти готові приємно дивувати

19 вересня в музейній залі школи відбулося перше засідання атестаційної комісії.

Голова комісії – Борис Набока; члени комісії – Поліна Драч, Ірина Бігун, Наталія Рябуха, Людмила Тарасенко.

Цього навчального року атестуються: Ольга Борсукова, Галина Вященко, Катерина Хомутовська, Алла Мала, Ольга Голік, Олена Переверзєва, Алла Полунчукова, Марія Куліш.

Наші педагоги-атестанти протягом 5 років підтверджували високий рівень свого професіоналізму. Напрацювання учителів систематично висвітлюються на шкільному сайті та в шкільній газеті, діяльність представлена на різноманітних міських, обласних, всеукраїнських заходах. Незабаром педагоги поділяться з колегами своїми найсвіжішими набутками. Найцікавіші з них увійдуть у золоті скрижалі не тільки історії школи, а й освіти міста.

Атестаційна комісія, як завжди, налаштована до співпраці з учителями задля об’єктивної оцінки їхньої роботи. Члени комісії побажали атестатам-2018 успіхів.