Батьківський форум - 2014Батьківський форум - 2014Успішне завершення занять у школі «Майбутнього першокласника» увінчалось проведенням батьківського форуму, на якому адміністрація підбила підсумки навчального процесу та сформулювала головні напрямки роботи школи щодо успішного початку нового навчального року разом з першокласниками. Також були окреслені проблемні питання роботи педагогічного колективу та батьків по забезпеченню якісного прийому дітей.

Батьки висловили подяку директору Борису Набоці, заступнику директора Поліні Драч, вчителю музичного мистецтва Світлані Тунік, учителю англійської мови Наталі Рябусі та вчителям майбутніх перших класів Аллі Малій і Тетяні Похилій за відповідальне ставлення до проведення занять.

Директор подякував за благодійну матеріальну підтримку батьків щодо створення комфортних умов навчання дітей в школі.