Бережімо підручники!

5 та 6 лютого бібліотекар школи та депутати учнівського парламенту здійснили перевірку стану шкільних підручників.

Упродовж двох днів комісія обійшла всі класи. Допомагали учні: Руслан Щербаков, Олександр Сідорчук (8А), а також Настя Прядко та Катерина Романенко (6А).

«От на початку року просять нову гарну книжку, – коментує бібліотекар Зінаїда Петрівна. – А під кінець, на жаль, часто здають затерті, брудні підручники».

Найкращі класи, в яких учні дбайливо ставляться до шкільних підручників, – це 1Б (керівник Поліна Драч), 2Б (Людмила Пасічна), 4А (Алла Мала), 5В (Світлана Тунік), 8А (Оксана Бойко).

З учнями, в яких підручники в поганому стані, проводиться робота, інформуються батьки з метою збереження шкільної літератури.

Глєб Ордієвич,
депутат учнівського парламенту