Безпека на дорозі!

9 вересня у рамках місячника безпеки поведінки на дорозі для учнів нашої школи була організована зустріч з представниками поліції. Учні уважно прослухали цікаву, а головне, – важливу і пізнавальну бесіду про правила дорожнього руху, познайомилися та вивчили дорожні знаки.

Найцікавішою для дітей була демонстрація захисних елементів форми поліцейських. Учням дозволили приміряти бронежилети і посидіти в автомобілі патрульних. Щоб закріпити знання про правила безпеки на дорозі вихованці нашої школи отримали у подарунок посібнички «Твоя безпека».

Ми вдячні лейтенантам Оксані Білобровій, Світлані Драчан та майору Сергію Колтунову за те, що приділили час і увагу нашим учням і чекаємо на нові зустрічі з ними!