Черговий - особа відповідальнаЧерговий - особа відповідальнаВиховання відчуття відповідальності за доручену справу, потреби в суспільній діяльності, реалізація особистого потенціалу учнів практикується у школі щодня, починаючи з початкових класів. Однією з форм такої роботи з учнями є організація чергування по школі. З почуттям обов’язку ставляться діти до цієї відповідальної справи. Щопонеділка до початку першого уроку директор школи проводить для учнів чергового класу настановчу лінійку, а щоп’ятниці – діти разом з класним керівником підводять підсумки.

В результаті кожен учень школи знає, що порушувати поведінку не варто. Черговий учень допоможе і пояснить, відповість на запитання, зробить зауваження, якщо потрібно.

Кожен учень школи розуміє: бути черговим – це почесно і відповідально.

Ірина Бігун, заступник директора