Читайлики-переможці

Скінчилося спекотне літо, пора відпочинку школяриків, а найкращий відпочинок, звичайно ж, з книгою.

Бібліотекарі філії, що на Гірничому, підвели підсумки конкурсу «Літо з книгою 2016», який був оголошений для учнів початкових класів загальноосвітньої школи №22 в червні місяці. Вдячні дітям, батькам, педагогам за активну участь у конкурсі та підтримку юних читайликів. 16 вересня переможці отримали заохочувальні призи, а також побажання не забувати книгу – справжнього друга, помічника і порадника під час навчання в школі.

Найактивнішими виявились учні 2А класу, вчитель Світла Чиграй. 17 першачків активно відвідували селищну бібліотеку та читали книги й журнали. Найбільшу кількість книг за літній період прочитала Ксенія Єліна (3А). Зичимо всім вихованцям школи №22 успіхів у навчанні та запрошуємо до бібліотеки – скарбниці знань та мудрості.

Катерина Натальченко, завідувач бібліотеки-філії