День, який окрилює до нових звершень16 лютого 2012 року делегація від школи взяла участь у XV ювілейній Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012».

Удванадцяте наша школа приймає участь у цій події. Програмою роботи виставки обумовлено:

1. Зустріч з представниками МОНмолодьспорту України, Академії педагогічних наук
2. Виступи творчих колективів вищих навчальних закладів.
3. Презентації здобутків університетів та шкіл.
4. Круглі столи і семінари.

Протягом роботи виставки було проведено обговорення сучасних проблем освіти та напрямки інноваційних процесів, а саме:

1. Радість розвитку «Дитина замовляє розвиток» (НАПН України).
2. Педагоги-новатори в Україні (НАПН України).
3. Методологічні аспекти запровадження курсу інформатики у початковій школі (Інститут інноваційних технологій і змісту освіти).
4. Інтернет-технології в організації роботи з батьками (м. Сімферополь).
5. Технологія розробки інтерактивних вправ для моніторингу навчальних досягнень учнів початкової школи (м. Луганськ).
6. Формування комунікативної компетентності старшокласників (Інститут обдарованої дитини НАПН України).
7. Трансформація ІКТ-технологій в Україні в форматі open space (директорат освітніх програм корпорації Intel в Україні).

Учасникам виставки було презентовано великий обсяг науково-методичної літератури, що буде сприяти впровадженню новітніх інноваційних технологій у навчальний процес, а плідна спільна праця науковців, методистів та практиків надасть наснаги в розвитку освіти в Україні.

День, який окрилює до нових звершень День, який окрилює до нових звершень День, який окрилює до нових звершень День, який окрилює до нових звершень
День, який окрилює до нових звершень День, який окрилює до нових звершень