День методичної роботи в школі19 грудня на базі школи в рамках плану роботи ЦМСПС з метою підвищення фахового рівня вчителів іноземних мов з освоєння інноваційних технологій та надання методичних рекомендацій щодо активізації пізнавальної діяльності школярів на початковому етапі вивчення іноземної мови було проведено майстер-клас (вчитель школи Ольга Барсукова, методист центру Світлана Бондаренко). Учасники майстер-класу обговорили відкритий урок у 1-му класі на тему «Різдво у Великобританії» та провели круглий стіл, під час якого обговорили використані на уроці форми та методи роботи, їх доцільність та сензитивність віковій категорії учнів.

Цього ж дня відбувся відкритий урок з математики на тему: «Способи розв’язування логарифмічних рівнянь» (вчитель Галина Вященко). Урок пройшов на високому рівні та підтвердив можливості використання інтерактивних технологій в процесі вивчення та засвоєння математичних понять та категорій.