До побачення, випускники!

9 червня актова була заповненою, адже в учнів 9-х класів був випускний. Свято об’єднало і учнів, і вчителів, і батьків дітей, і друзів…

34 наші випускники отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту. Директор школи Тетяна Василівна Бутакова, класні керівники Ольга Миколаївна Голік та Галина Василівна Вященко побажали учням успіхів у подальшому навчанні, щасливої життєвої дороги та підкреслили, що рідна школа завжди чекатиме на них.

Прикрасила свято низка музичних вітань від наших дітей. Крістіна Гончаренко (9Б) привітала піснею «Дякую тобі». Вокальний подарунок батькам підготували учні 9Б класу – щемлива пісня «Мама». Музичну естафету прийняли учні 9А піснею «Випускний».

Своїми спогадами поділилися перші вчителі нинішніх випускників – Катерина Михайлівна Аширбекова і Поліна Миколаївна Драч. Долучилася до привітань випускників та слів подяки вчителям батьківська громада: Володимир Михайлович Науменко та Інна Вікторівна Татарова.

Дорогі випускники, ваші шляхи розійдуться. Але через деякий час вас знову покличуть стіни рідної школи, в якій завжди чекатимуть вас учителі. Тож ми кажемо один одному «до побачення»!

До побачення, випускники! До побачення, випускники! До побачення, випускники! До побачення, випускники!