Другі місця в обласній журналістиці

20 квітня оголошено переможців обласного конкурсу «Шкільна журналістика-2018» – ми посіли другі місця.

Захід відбувався в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені В.Винниченка, зібралися школярі з різних міст України в рамках «School media fest – 2018». Ініціатори та організатори фесту – кафедра журналістики, видавничої справи та редагування за підтримки агенції сталого розвитку «Хмарочос» та правозахисної програми «Я – Медіа».

У номінації «Тележурналіст» переможною стала робота учнів 5Б класу під керівництвом Катерини Іванюти. Катя, незважаючи на свій вік, давненько веде свій авторський відеоблог. А цього разу вона запалила однокласників ідеєю зняти відеорепортаж. Результат доволі успішний.

Крім того, переможницями в номінації «Майбутній журналіст» стали Неля Панченко та Наталка Вихрист з 6Б класу за свій матеріал «Яскраве свято закоханих».

На цьому тижні до нашої школи планує завітати один з організаторів конкурсу Дмитро Шульга, викладач факультету філології та журналістики, – і нагородити всіх наших переможців дипломами та призами.

Вітаємо наших юних журналістів! Так тримати!