Друзі школи – талановиті письменниціДрузі школи – талановиті письменниці25 травня друзі нашої школи, письменниці краю Надія Гармазій та Олена Горобець презентували свої нові книги.

Учитель української мови та літератури Василь Левицький від імені педагогічного колективу привітав поетес та запросив їх представити книги перед учнями.

«Кожна із нас презентувала водночас свою книгу, проте і дещо більше – сучасне обличчя молодої літератури, бо в наших поетичних доробках втілилось дуже багато: особистісна духовна домінанта, віра в нас з боку обласного осередка НСПУ і не тільки, підтримка з боку міськради», – коментує Надія Гармазій.

Їхні книги: «Попелище для феніксів» (Надія Гармазій) та «Сансара» (Олена Горобець) стануть чудовим збагаченням шкільної бібліотеки. Дякуємо і бажаємо письменницям краю подальших творчих злетів!