14 березня учнівські колективи шкіл міста взяли участь у конкурсі екологічних агітбригад.

Загалом на заході були представлені учні з понад півтора десятка шкіл, кожна з яких презентувала своє бачення екологічної ситуації в області та України. Діти зосередилися на проблемах забруднення навколишнього середовища побутовими відходами, автомобільним транспортом, радоном та ін.

Наша команда (коуч Людмила Пасічна) створила відеопрезентацію та інсценівку, яка ілюструє поведінку людей по відношенню до природи.

Протягом усього навчального року наша школа бере участь у зборі відпрацьованих батарейок з метою їх подальшої утилізації. Тож долучаймося до акції задля спільного чистого майбутнього!

Екологічна бригада школи Екологічна бригада школи Екологічна бригада школи Екологічна бригада школи