Екскурсія до технопарку

16 березня дев’ятикласники відвідали два потужні промислові комплекси Кропивницького: заводи «Ельворті» та «Гідросила».

«Нас вразило те, як сильно розвинена промисловість у нашому місті! Цікаво спостерігати за тим, як працює людина поряд з машиною. Звичайно техніка дуже новітня і якісна, але людину вона не здатна замінити» – зазначив Кирило Диркач (9Б).

Діти зацікавлено слухали екскурсоводів, якими були самі працівники заводів.

«Вражає, як багато жінок працюють біля станків. Це така важка праця, проте жінка справляється з нею не гірше за чоловіка!» – помітила Лілія Бикова (9Б).

Після екскурсії заводами в їдальні «Гідросили» учнів пригостили випічкою, запросили до конференц-зали, де запропонували навчання в Професійному училищі, а по його закінченню – гарантоване працевлаштування на заводах.

Віталій Смаглюк, 9Б

Екскурсія до технопарку Екскурсія до технопарку Екскурсія до технопарку Екскурсія до технопарку