21 листопада відбувся міський семінар-практикум для класних керівників «Громадянське виховання учнів в умовах сучасної школи».

Під час основної частини зосередилися на формуванні громадянської компетентності учнів у сучасній практиці класного керівника.

У рамках заходу було проведено засідання Учнівського парламенту, клубу журналістики, ради фізичної культури та спорту, інформ-тайм від «Євроклубу», тренінги «Я – громадянин», «Формуємо здоровий спосіб життя», продемонстровано роботу музичної студії, екскурсоводів шкільного музейного комплексу.

Дякую радникам І.О.Бігун, А.І.Шелудько, С.Г.Тунік, С.В.Алєксандровій, Н.В.Рябусі, З.П.Скляренко, О.В.Корецькій, В.В.Левицькому, Л.В.Осіповій та лідерам Учнівського парламенту, дитячих клубів та студій Марині Коваль, Єлизаветі Тищенко, Роману Манькову, Ігореві Руденко, Анастасії Стах, Анастасії Чигирин, Олександру Гречихіну, Роману Дяченко, Анастасії Каргаполовій, Дмитру Ковалевському, Леоніду Молчанову, Дар’ї Охотович, Маргариті Самойловій, Вікторії Федоровій, Анастасії Бондаренко, Олександру Бондаренко, Руслані Васильченко, Владиславу Гірієнко, Юлії Дубінко, Анастасії Кучерук, Богдану Чернявському, Катерині Чумачок, Ігореві Третяку, Анастасії Хабзей, Марії Рожновій, Вікторії Головко, Миколі Дідику, Юлії Корні, Магариті Декало, Анні Чернишенко, Марині Журавльовій, Анні Солонченко, Анжеліці Борщенко, Аліні Безуглій, Маргариті Бігун, Наталі Куцевол, Анастасії Стригуль, Вікторії Куцій, Анастасії Радько, Олені Касаткіній, Наталі Мельник, Альоні Шевченко, Валентині Скічко, Анні Лубцовій за доведення безперечних успіхів учнівського самоврядування у формуванні громадянських якостей особистості школяра.

Борис Набока,
радник Учнівського парламенту, директор школи

Громадянське виховання починається зі школи Громадянське виховання починається зі школи Громадянське виховання починається зі школи Громадянське виховання починається зі школи