Л.Д. Костенко, начальник управління освіти

Вітаю педагогів двадцять другої школи, які 19 жовтня з метою розвитку професійних компетенцій залучившись до розробки науково-методичної проблеми, організували виїзне засідання методичної ради школи в рамках участі у ІІІ Національній педагогічній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті» (м. Київ).

Приємно відзначити, що на виставці презентувалися інноваційні, новітні технології вашого закладу.

Виставкові матеріали надали можливість познайомитися з досвідом роботи кращих шкіл, вищих навчальних закладів та інших освітніх установ України.

Тож хочу побажати учителям, учням, випускникам рухатись вперед, ставити амбітні цілі й досягати запланованих результатів.

Л.Д. Костенко,
начальник управління освіти

ВИСТАВКОВА МОЗАЇКА - ЖОВТЕНЬ 2011

Інноватика в сучасній освіті - 2011 Інноватика в сучасній освіті - 2011 Інноватика в сучасній освіті - 2011 Інноватика в сучасній освіті - 2011