Інтелектуальний потенціал26 вересня в Криму (Ялта – Гаспра) під орудою Інституту обдарованої дитини НАПН України відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави». Захід проводився з метою обміну досвідом представників українських та іноземних державних і неурядових освітніх установ, педагогів із різних країн світу з питань розробки нових наукових підходів у визначенні та діагностуванні обдарованості, перспективних напрямків роботи із обдарованими особистостями.

У вебінарній частині заходу узяв участь директор школи Борис Набока з доповіддю «Теоретичні й практичні засади розвитку обдарованості особистості дитини в контексті спрямованої діяльності сучасної школи».

З матеріалами виступу директора можна ознайомитися у часописі «Обдаровані діти України».