Інтернет-конференція актуалізуєПротягом 9-11 січня представники адміністрації школи Борис Набока та Ірина Бігун взяли участь у міській науково-практичній інтернет-конференції «Науково-методичний супровід допрофільного і профільного навчання в умовах міста» (ЦМСПС управління освіти, Кіровоград). Їх статі на тему «Пропедевтичні витоки профільного навчання загальної середньої освіти: політехнічний контент» та «Організація допрофільного навчання у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 22 Кіровоградської міської ради» викликали жвавий інтерес та зацікавленість учасників конференції. У ході обговорення отримано близько 40 позитивних відгуків, що засвідчує актуальність, новизну та практичну значимість публікацій.