08 червня школа проводжала своїх випускників у доросле життя. Щирі побажання успішної долі учням та подяки за співпрацю з батьками лунали від директора Тетяни Бутакової, класних керівників Оксани Бойко (9А) та Світлани Алєксандрової (9Б), перших учителів Алли Малої та Альони Сарапіної.

Летять дні, роки, століття, а школа була і буде найвизначнішим місцем у житті кожної людини.

Вітаємо вас, любі дев’ятикласники, із отриманням свідоцтв про базову загальну середню освіту, бажаємо кожному зробити правильний вибір на шляху до здійснення ваших мрій!

Хай здійсняться ваші мрії, випускники! Хай здійсняться ваші мрії, випускники! Хай здійсняться ваші мрії, випускники! Хай здійсняться ваші мрії, випускники!