Хода до нової школи

31 серпня, у переддень офіційного початку навчального року, відбулася педагогічна рада.

Під час зустрічі учителі поміркували над тим, як у школі реалізується гуманістична педагогіка, зокрема міжособистісні стосунки учителя й учня. «Починаючи з першого уроку ми, учителі, повинні думати про те, як представляти учням нашу країну, робити все для того, аби діти відчули своє цінність у суспільстві», – підкреслив директор Борис Набока.

На педраді спільно обговорили та затвердили план роботи школи на 2016-2017 навчальний рік. Ірина Бігун наголосила на основних аспектах методичної діяльності, Поліна Драч акцентувала увагу на особливостях початкової школи в умовах оновлення навчальних програм, Любов Антіпова наголосила на особливості календарно-тематичного планування, Людмила Тарасенко акцентувала увагу на ролі і місці ПК щодо реалізації річного плану.

Активність педагогічної громади засвідчила цілковиту готовність працівників школи організовано розпочинати новий навчальний рік та творчо працювати з розвитку особистості кожного учня школи.

Хода до нової школи Хода до нової школи Хода до нової школи Хода до нової школи