Сонячні діти сонячного дня грали в «Соняшник»

Сто учнів 1-11 класів взяли участь у VIII Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник – 2017», яка проходить у єдиний день по всій Україні 3 березня. По-святковому урочисті, у вишиванках, учні охоче виконували запропоновані завдання, які, як завжди, були творчими і вимагали напруження думки. Шостого березня конверт із відповідями полетить на перевірку до Харкова, а результатів будемо з нетерпінням очікувати наприкінці травня.

Сонячні діти сонячного дня грали в «Соняшник» Сонячні діти сонячного дня грали в «Соняшник» Сонячні діти сонячного дня грали в «Соняшник» Сонячні діти сонячного дня грали в «Соняшник»