Щороку учні школи беруть участь у міському фестивалі дитячої творчості «Степові джерела». У цьому році учні взяли участь у номінації декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво та представили оригінальні вироби. Завдяки сумлінній праці на заняттях гуртка «Моделювання одягу» дівчата створили колоритні панно: «Троянди», «Чорнобривці» та «Калина». Панно Василини Болдирєвої з 9А класу «Чорнобривці» та «Троянди» виконані на звичайних старих музичних платівках і прикрашені технікою петриківського розпису. Панно «Троянди» створили юні майстрині Анастасія Сікунда, Василина Болдирєва та Каріна Черноморченко. Своє панно вони створили з тканини.

Наймолодша, але теж дуже талановита учасниця конкурсу, Катерина Смеречинська, 5-й клас, виконала аплікацію з тканини, яку назвала «Кицюня». Її робота акуратно зроблена та гідно оформлена. Серед багатьох учасників фестивалю роботи наших талановитих дітей зайняли гідне місце.

Т.А. Степанова,
керівник студії «Моделювання одягу»

Креативні гуртківці Креативні гуртківці Креативні гуртківці Креативні гуртківці