Учнівська громада школи є учасником цікавого проекту «Лапи, вуса, хвіст», який об’єднав дітей – любителів домашніх тварин. Протягом вересня-листопада учні 5-8 класів готували матеріали про своїх домашніх улюбленців. Найкращими є портфоліо Дар’ї Артемової (7А клас) та Влада Гаврилюка (6 клас). Вони описали звички, цікаві історії про своїх тваринок, оформили фотоілюстрації, дослідили особливості їх поведінки. Ксенія Горнар (5А клас) створила стіннівку з дотепними написами про кішечку, яку любить та про яку піклується. Співпраця школи з дитячо-юнацьким клубом мандрівників «Скіфія», який представляє Н. І. Бабанська, дала можливість зробити цей проект міжшкільним: школи №22, 4, 8, 33.

2 грудня естетична зала школи «Gaudeamus» зібрала юних любителів домашніх тварин на презентацію. Учні не тільки розповідали про те, як вони піклуються про своїх улюбленців, а ще й привели з собою котиків, собак, шиншил, морських свинок, папужок, рибок, а один із учасників забажав привести в’єтнамського поросятка. Всі учасники проекту отримали цінні подарунки від клубу «Скіфія», а головне, що діти зрозуміли відповідальність за тих, кого приручили.

Лапи, вуса, хвіст Лапи, вуса, хвіст Лапи, вуса, хвіст Лапи, вуса, хвіст
Лапи, вуса, хвіст Лапи, вуса, хвіст