У листопаді в школі традиційно пройшов Місячник української писемності та мови. Вчителі української мови та літератури пропагували спілкування українською мовою не лише на заняттях, а й у побуті, з друзями, в громадському транспорті, закликали поважати та берегти рідну мову.

Емоційно та відповідально проведено заходи для учнів: у день української писемності 09.11.2018 учні 9-х класів взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності (вчитель української мови Ірина Бігун); учні-переможці І етапу олімпіади з української мови й літератури та конкурсу знавців української мови імені П. Яцика взяли участь у міських етапах, де учениця 7А класу Єлизавета Печенюк посіла ІІІ місце у конкурсі знавців української мови (вчитель української мови Людмила Тарасенко); проведено українознавчий брейн-ринг між учнями 6-х класів (вчитель української мови Марина Лазовік), конкурс «Моя казка» у 5-7 класах (вчитель української мови Марина Крупченко).

Протягом місячника учні створювали зони творчості біля класних кімнат, де учні від 1-го до 9-го класів розміщували свої малюнки, колажі, вислови видатних особистостей про мову (класні керівники); у 1-4 класах проведено свято рідної мови з використанням української символіки, вікторини, інтерактивні ігри, конкурси української дитячої поезії (вчителі 1-4 класів); на базі шкільної бібліотеки проведено бібліотечні уроки «Національний скарб – українська книга», зустріч з письменниками Кіровоградщини Валентиною Саєнко та Миколою Ільїним, створено виставку літератури з історії державної мови (бібліотекар Зінаїда Скляренко); всі учні школи взяли активну участь у конкурсі малюнків на тему «Люблю рідну мову» (вчитель образотворчого мистецтва Анатолій Ступак) та в акції «Міняємо приказку на цукерку» (вчителі-філологи).

Ірина Бігун,
учитель української мови та літератури

Люблю рідну мову Люблю рідну мову Люблю рідну мову Люблю рідну мову