Майбутні першокласники – на старті

Протягом листопада 2015 – лютого 2016 років було організовано роботу школи «Майбутнього першокласника». Класні керівники Лілія Клименко, Людмила Пасічна та вчителі музичного мистецтва Світлана Тунік, образотворчого мистецтва Анна Войцеховська, завідуюча бібліотекою Зінаїда Скляренко провели протягом зазначеного періоду 40 навчальних занять згідно програми, а також багато різноманітних виховних заходів: екскурсії в музейна залу, бібліотеку, музичну залу; на перервах були організовані ігри, спортивні заняття.

Заступник директора Поліна Драч організувала роботу педагогічного консиліуму. Було проведено дві батьківські конференції, на яких намічено шляхи подальшої співпраці батьків майбутніх першокласників та адміністрації школи.

Вітаємо дітей із зарахуванням їх до першого класу.

З новим поповненням, шановна громадо!