Майстер-клас із зарубіжної

18 жовтня на базі школи відбувся міський семінар-практикум із зарубіжної літератури.

На початку методист центру методичної та соціально-психологічної служби Наталія Романовська проінформувала колег-педагогів про актуальні заходи та конкурси.

Директор Борис Набока поміркував разом із громадою про роль учителя в сучасній школі, налагодження комунікації з учнями, представив можливості рідної школи: оновлений кабінет інформаційно-комунікаційних технологій, сайт, газету, клуби та інше.

Вікторія Дунаєва, учитель зарубіжної літератури, представила, як застосовуються наскрізні лінії під час вивчення конкретних творів із зарубіжної літератури.

Основну частину семінару-практикуму провела Наталія Рябуха, учитель зарубіжної літератури, автор багатьох успішних проектів. Спершу вона запропонувала поміркувати над питанням «Чи потрібна інтеграція дисциплін у школі?». На своєму майстер-класі вона представила реалізацію «компасу твору», проектну діяльність, форму навчання «школа без стін», веб-середовище на уроці тощо.

Майстер-клас із зарубіжної Майстер-клас із зарубіжної Майстер-клас із зарубіжної Майстер-клас із зарубіжної