16 березня педагогічний колектив школи радо прийняв в нашій alma mater учасників обласної творчої групи методистів-кореспондентів з проблеми «Науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах» (керівник доктор педагогічних наук, професор Калініченко Н.А.).

Зі змістовними доповідями виступили: Набока Б.С.– директор школи, к.п.н., доцент, Бігун І.О. – заступник директора, Алєксандрова С.В. – вчитель історії та правознавства, Барсукова О.В. – вчитель англійської мови, Рябуха Н.В. – керівник шкільного євроклубу «Пульс», Дунаєва В.О. – вчитель російської мови та світової літератури, Вященко Г.В. – вчитель математики та інформатики, Ніколенко С.В. – вчитель початкових класів, Левицький В.В. – керівник клубу юних журналістів, Шелудько А.І. – педагог-організатор.

На належному рівні забезпечували вирішення організаційних питань: Антіпова Л.Ф. – заступник директора, Тунік С.Г. – вчитель музики, Прядун В.О. – вчитель інформатики, Степанова Т.А. – вчитель обслуговуючої праці.

Методисти-кореспонденти Методисти-кореспонденти Методисти-кореспонденти Методисти-кореспонденти
Методисти-кореспонденти Методисти-кореспонденти Методисти-кореспонденти