У кожного народу є його найбільша коштовність — це його мова. Саме в мові народ звеличує і стверджує себе в історії. Мудрість віків народу передається через рідну мову. Українська мова — одна з таких мов, що зберігає не лише мудрість віків, але й розвивається далі завдяки своїм письменникам, поетам, науковцям.

8 листопада напередодні Дня писемності та мови бібліотекарі філії №15 разом з класним керівником Поліною Драч для наймолодших користувачів, учнів 3Б, провели мовознавчий турнір «Моє багатство – рідна мова».

Під час заходу діти переглянули відео-екскурс про тернистий шлях рідної мови, складали прислів’я та відгадували загадки.

Переможці в написанні дитячих казок отримали грамоти. А головне, зробили висновок, що мова – це духовний скарб нашої нації, не просто засіб людського спілкування, але це й те, що живе в наших серцях, і ми повинні не тільки знати, а й збагачувати найцінніше багатство людини.

Мовознавчий турнір Мовознавчий турнір Мовознавчий турнір Мовознавчий турнір