Ми підтримали акцію «Ти не один»

Учні нашої школи виявилися одними з найактивніших серед навчальних закладів міста під час акції «Ти не один», яка проходила з нагоди Всесвітнього дня онкохворої дитини.

Організована акція Міжнародним благодійним фондом «Янгол Життя». Вона полягала в написанні листів на підтримку хворим діткам. Листи були розмальовані яскравими кольорами або ж оформлені різними аплікаціями. Від них відчувалося тепло, адже їх теж робили дітки, висловлюючи свою підтримку.

В день акції «Ти не один» серця відкрили й інші небайдужі, передавши кошти на лікуванням підопічним фонду «Янгол життя».

Головна мета була поінформувати суспільство, що є ті, хто бореться з хворобою і потребує моральної і молитовної допомоги. Сподіваємося, нас почули!

А сьогодні, 24 лютого, о 15:50 на обласному радіо «Скіфія центр» у програмі «Фактор безпеки» буде представлено діяльність нашої школи. Тож запрошуємо всіх до ефіру.

Депутати учнівського парламенту