Ми співали поезію!Ми співали поезію!21 березня Всесвітній день поезії відсвяткували учні 7Б класу із учителем української літератури Катериною Хомутовською та учителем музичного мистецтва Світланою Тунік.

Бібліотекар Зінаїда Скляренко презентувала дітям книжкову виставку «Поезіє, ти сила чарівна», на якій були представлені книги і українських класиків (Леся Українка, Іван Франко, Василь Симоненко), і сучасних місцевих поетів.

Семикласники дізналися про історію започаткування цього свята та прочитали свої улюблені вірші. Маргарита Гребенкова подарувала поезію, написану своєю бабусею Наталією Тимко. Ірина Андрюшкіна гарно, виразно читала вірш В. Симоненка. Анастасія Антипенко заспівала пісню на слова Т. Шевченка (а музику до неї придумала сама). А потім усі разом під керівництвом учителя музики Світлани Тунік заспівали інші пісні на слова Кобзаря.