6 травня ми потрапили в «Місто Професій» – національний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

При вході всі отримали паспорт, карту представлених професій та  можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, таких як: рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, патрульний поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, ми із задоволенням приступили до «роботи».

Працювали швидко і сумлінно, тому й отримали заробітню плату, яку по-розумному витратили в крамниці солодощів та подарунків на території «Міста Професій».

Ми ознайомилися з різними професіями, були учасниками цікавих конкурсів. Отримали море позитиву та незабутніх вражень від проведеного часу разом із класом. Мабуть, це вже остання наша прогулянка разом, адже попереду екзамени та прощання зі школою.

Світлана Тунік, класний керівник 9Б

Ми у «Місті професій» Ми у «Місті професій» Ми у «Місті професій» Ми у «Місті професій»