Ми відвідали заводик

Осіннього, по літньому теплого, дня учні 5А були на екскурсії в місті Кременчук. відвідали свічний заводик, де виготовляють парафінові свічки ручної роботи.

Учні дізналися історію виникнення свічок в Древньому Єгипті та Китаї, як створюються свічки сучасні, як правильно їх використовувати, щоб вони довше горіли. Свічки, виготовлені на заводі, безпечні для здоров'я. Асортимент свічок дуже широкий: різних кольорів, форм і розмірів , класичні, дизайнерські, вуличні.

П’ятикласники були в захваті і дуже уважно слухали екскурсоводів, задавали питання і спостерігали за процесом виробництва. У музеї історії авіації і космонавтики, в якому також побували учні, вони ознайомились з подіями із історії авіації міста. У музеї, заснованому ентузіастом А. Бишенко, представлена широка експозиція військової і цивільної форми пілотів, документи, нагороди, зброя, предмети побуту, моделі літаків. Навіть є справжній автограф Ніла Армстронга. Хлопці були в захваті!

Після цікавих екскурсій ми відпочили в парку ім. Шевченка та в Макдональдсі. Повертаючись до міста, мандрівники ділились враженнями та фотографіями.

Людмила Осіпова, класний керівник

Ми відвідали заводик Ми відвідали заводик Ми відвідали заводик Ми відвідали заводик