Ми вже читачі!1 листопада відбулося святкове посвячення у читачі учнів 2-х класів. Завідуюча шкільною бібліотекою разом з найактивнішими читачами, ученицями 8А класу Юлією Дончук та Аліною Безуглою, розповіли учням про значення книги в житі людини, про найвидатніших українських письменників, представили гуморески про нерадивих читачів, назвали прислів’я та приказки про книгу.

Другокласники взяли участь у грі «Відкритий мікрофон», в якій представляли улюблених літературних героїв.

Завідуюча бібліотекою познайомила дітей з літературою за темою «У світі казки», нагадала учням про правила користувача бібліотеки.

Активно учні відповідали на питання літературної вікторини, а на останок всі учні висловили бажання стати читачами шкільної бібліотеки.

Зінаїда Скляренко, завідуюча бібліотекою