Ми вже – знавці «Букваря»!

16 березня діти 1А класу (класний керівник Ольга Добровольська) урочисто стали знавцями «Букваря».

Депутати учнівського парламенту влаштували для них Свято прощання з першим серйозним підручником. Захід підготували та провели: Валерія Грінько (7А), Крістіна Гончаренко (8Б), Кирило Диркач, Віталій Смаглюк, Лілія Бикова (9Б), педагог-організатор Марина Лазовік.

Програма була наповненою віршами, загадками, забавами. Учні першу книгу вивчили на «відмінно» і тепер готові підкорювати наступні вершини знань. Бажаємо першокласникам приємного і змістовного знайомства з новими підручниками. Вивчивши  абетку та навчившись читати, учні зробили перший крок до навчання – тож сказали «Букварику» дякуємо. А сам Букварик побажав першокласникам доброго навчання, любові до книжок, грамотності та хороших друзів.

Ми вже – знавці «Букваря»! Ми вже – знавці «Букваря»! Ми вже – знавці «Букваря»! Ми вже – знавці «Букваря»!