На подіумі театру корифеївНа подіумі театру корифеїв26 березня в Кіровоградському обласному музично-драматичниому театрі імені Марка Кропивницького відбулася концертна програма за участю учениці 10 класу Мажони Хупенії.

Захід був присвячений Міжнародному дню театру та проходив як ІІ міський конкурс художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь креативного міста». За його результатами, Мажона Хупенія (керівник – педагог-організатор Людмила Пасічна) отримала переможне І місце у номінації «Художнє слово», удостоєна грамотою та ілюстративними виданнями, присвяченими креативності нашого краю.

Наша акторка почувала себе впевнено навіть на великій сцені театру корифеїв, чуттєво виконавши поезію Людмили Ніколаєвської «Городок под солнцем рыжим...», якою передала особливу ауру минулого нашого міста. Тож бажаємо тобі, Мажоно, і далі розвивати в собі таланти та примножувати творчі здобутки школи, Кіровограда, України!