30 серпня в театрі Кропивницькому ми взяли участь у нараді педпрацівників «Освітній простір міста. Хронологія становлення від незалежності до сьогодення». Наші педагоги: Ірина Бігун, Катерина Хомутовська, Людмила Тарасенко, Марина Лазовік та Василь Левицький разом із іншими освітянами міста, згадали історію спільного шкільного життя останніх 25 років.

Наша школа увійшла в десятку найкращих закладів міського рейтингу ДПА (ЗНО-2016), особливо високим показником є результати попереднього року ЗНО з української мови.

Згадуючи останню чверть століття, з нашої школи розпочалося створення міської Станції юних техніків. Історія комп’ютеризації краю також напряму пов’язана з нами, оскільки ми одними з перших зробили наголос на інформаційних технологіях навчання.

На міській нараді педагогічних працівників відзначено не лише здобутки учнів та учителів, а й відзначено роботу керівника школи Бориса Набоку, який понад 25 років працює директором на благо міста та України в цілому.

Наша школа в десятці найкращих Наша школа в десятці найкращих Наша школа в десятці найкращих