8 березня я з дівчатами нашої школи взяла участь у святковому марафоні, присвяченому Міжнародному жіночому дню.

Почався захід на Фортечних валах розминкою, потім – пробіг центральною вулицею міста. На головному майдані краю ми провели колективне присідання. А далі забіг продовжився до пам’ятника Янгола-охоронця. Завершився святковий марафон частуванням учасників солодким полуничним сиропом та печивом.

Марафон був організований, щоб привітати Україну, українських дівчат та жінок.

За участь у «Тверезому пробігу», який організувала громадська організація «Пробудження», дівчата нашої школи були нагороджені сертифікатами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА.

Яна Брусенцева, 6А,
фото Анастасії Дерій, 6А

Наші дівчата – за «Тверезий пробіг»! Наші дівчата – за «Тверезий пробіг»! Наші дівчата – за «Тверезий пробіг»!