Традиційно, в кінці кожного семестру підводяться підсумки участі учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах.

27 грудня, в останній день першого семестру, в актовій залі відбулось свято вшанування переможців міського етапу предметних олімпіад-2019.

Очільник Кропивницького благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» Олександр Рацул нагородив дітей, які своєю інтелектуальною працею прославили наш заклад та свої родини, грошовими подарунками: учень 8А класу Ситник Дмитро отримав 500 гривень, учень 7Б класу Сьорак Денис – 200 гривень.

Директор Тетяна Бутакова подякувала учням та вчителям за невтомну копітку працю задля здобуття знань та висловила надію, що у наступному році таких учнів стане більше.

На закінчення всі дружно сфотографувалися з учнями-переможцями.

Наші славні переможці! Наші славні переможці! Наші славні переможці! Наші славні переможці!
Наші славні переможці! Наші славні переможці! Наші славні переможці!