Наші учні – бажані в КНТУНаші учні – бажані в КНТУ26 вересня до нас завітали представники одного з найкращих вишів області.

Володимир Попов, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та планування, розповів про загальну структуру Кіровоградського національного технічного університету та особливості навчання в ньому.

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та планування Вікторія Кравченко більше пояснила умови вступу до ВНЗ, розказала про військову кафедру та курси англійської мови, різні гуртки, які діють при КНТУ.

Ольга Коцюрба, кандидат економічних наук, зацікавила стажуванням студентів у Європі, дозвіллям молоді та подальшим працевлаштуванням.

Насамкінець зустрічі ми домовилися, щоби для нас 12 жовтня провели в КНТУ екскурсію. Тож невдовзі ми роздивимося цей ВНЗ зблизька, і, можливо, після закінчення рідної 22-ої продовжимо навчання там.

Детальніше про кафедру фінансів та планування читати за посиланням http://finance.kntu.kr.ua

Ростислав Бігун,
Тетяна Єриненко, 11-класники