Науково-методичний аспектНауково-методичний аспект25-26 лютого 2014 року директор школи Борис Набока взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психолого-педагогічний супровід розвитку обдарованості особистості учня», яку було організовано під патронатом НАПН України, Інститутом обдарованої дитини НАПН України, науково-дослідним центром «Педагогіка і психологія вищої школи», Прикарпатським Національним університетом імені Василя Стефаника.

Стаття на тему «Проектування освітнього середовища загальноосвітнього закладу щодо створення оптимальної системи роботи з обдарованими дітьми» викликала жвавий інтерес і обговорення учасників конференції. За наслідками роботи підготовлено наукове видання за темою конференції, а учасники отримали сертифікати.