21 лютого на базі школи відбувся міський семінар учителів 4-х класів «Впровадження ІКТ в освітній процес початкової школи».

Заступник директора, учитель-методист Поліна Драч розповіла про способи застосування інтерактивної дошки на заняттях і у позакласній роботі. Ольга Ситник зосередилася на ролі електронних посібників на шкільному сайті. Алла Мала поділилася досвідом використання хмарних технологій при підготовці до ДПА. Тетяна Похила продемонструвала фрагмент уроку природознавства з використанням різноманітних інтернет-сервісів.

На завершення зустрічі методист ЦМСПС управління освіти Оксана Олексіївна Крамаренко розповіла про підготовку вчителів до викладання в школі нової доби та продемонструвала веб-ресурси з корисною інформацією про впровадження Нової української школи на базі пілотних шкіл.

Валерій Прядун, заступник директора

Новації початкової школи Новації початкової школи Новації початкової школи Новації початкової школи