Олімпійський семінар

10-11 жовтня у Львові відбувся семінар Олімпійської академії України «Реалізація національної ідеї формування громадянина-патріота України через ціннісний потенціал олімпізму».

У складі делегації від Кіровоградської області була і я. Ми ознайомились з інфраструктурою шкільного спорту в м. Жовква, побували в спортклубі «ЛІРС», басейні парку «Акварель», познайомились з архітектурними пам'ятниками міста.

11 жовтня делегація відвідала школу с. Зашків, де ознайомилась із організацією олімпійської освіти в сільській школі.

У гімназії «Сихівська» нам продемонстрували зміни в шкільній спортивній інфраструктурі. А в Львівському ДУФК відбулася презентація олімпійської літератури та підсумкове засідання.

Семінар додав нового досвіду в системі олімпійської освіти в школі.

Людмила Осіпова,
вчитель фізичної культури

Олімпійський семінар Олімпійський семінар Олімпійський семінар Олімпійський семінар