Перша зустріч із поетесою

25 березня в бібліотеці на Гірничому відбулася зустріч учнів 1Б класу з талановитою поетесою Антоніною Царук.

Поетеса розповіла про себе, про те, як уперше відчула бажання і вміння творити. Школярі спілкувалися з письменницею, слухали  казки та вірші, ставили їй запитання, відгадували загадки, розповідали вірші.

Головною метою зустрічей було не тільки знайомство дітей із творчістю письменниці, а й залучення їх до читання на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості.

Зустріч з письменницею рідного краю та прочитані нею вірші справила на дітей велике враження.

Сподіваємось, що знайомство з Антоніною Царук залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.

Світлана Ніколенко, класний керівник