7 грудня в нашій школі пройшли змагання між юнаками шкіл Кропивницького: №22, №7, №33, №16.

Мабуть, невипадково збірна команда нашої школи перемогла в минулорічних спортивних іграх. Адже, й цього року у військово-патріотичному святі «Україна – єдина країна» ми вибороли першість. Загальні результати наступні: І місце – №22, ІІ – школа №33, ІІІ – школа №16, а ІV – школа №7.

У баскетбольній естафеті результати розподілилися так: І місце – №33, ІІ – школа №22, ІІІ – школа №7, а ІV – школа №16.

Комбінована естафета: І місце – №22, ІІ – школа №7, ІІІ – школа №16, ІV – школа №33. Змагання з колової силової вправи: І місце – 22 школа, ІІ – №16, ІІІ – №33, ІV – №7.

Перетягування каната: І місце – 22 школа, ІІ – №16, ІІІ – №33, ІV – №7.

Наша збірна також – переможці в підтягуванні, а абсолютним чемпіоном став Костя Бобоша (9Б) – він підтягнувся 33 рази!

«Наші хлопці відпрацювали на «відмінно». Ми вірили в нашу перемогу і вболівали за свою команду», – прокоментувала наприкінці змагань активна вболівальниця Крістіна Гончаренко (8Б). – І ще ми вдячні вчителям фізкультури за гарну підготовку!».

«Здоров’я і фізична культура повинні бути попереду!», – підкреслив під час нагородження переможців директор нашої школи Борис Набока.

Лілія Бикова, 9Б,
фото Ольги Прокопчук, 11 клас

Першість у міжшкільних змаганнях Першість у міжшкільних змаганнях Першість у міжшкільних змаганнях Першість у міжшкільних змаганнях