Підвищуємо майстерністьПідвищуємо майстерністьНаші педагоги систематично вдосконалюють методику викладання предметів, які виносяться на ЗНО.

Так учитель математики Марія Куліш взяла активну участь у авторському семінарі Юрія Захарійченко «Особливості підготовки учнів старшої школи до ЗНО-2017», «Шляхи формування основних характеристик мислення учнів сучасними засобами навчання за допомогою підручника «Алгебра. 9 клас», який проходив на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського в рамках семінару «Спрямованість викладання математики на розвиток обдарування учнів: науково-методичне забезпечення». За його результатами, М. Куліш удостоєна відповідним «Сертифікатом» від видавництва «РАНОК».

Згідно з підсумками роботи, Марія Куліш успішно захистила випускну роботу, передбачену навчальним планом КОІППО імені Василя Сухомлинського та отримала почесне «Свідоцтво». Вітаємо нашого відданого і новаторського ветерана-вчителя!