Півстоліття на благо дітей

5 грудня учительський колектив урочисто привітав нашого директора школи Бориса Набоку з 50-річним ювілеєм його педагогічної діяльності.

«Завдяки Вам, шановний Борисе Стефановичу, перетнулися всі випуски школи, – зазначила учитель української мови та літератури, заступник директора Ірина Бігун, показуючи на ініційовану ювіляром галерею випускників.

Ветеран педагогічної праці Любов Антіпова озвучила віршоване привітання, яким створила екскурс в минуле – стислий перелік основних справ, організованих Борисом Стефановичем за ці десятиліття.

«Педагогічна діяльність – це, певно, найвища висота, – підкреслила заступник директора Поліна Драч. – І Ви її успішно берете ось уже десятки років!».

Від імені педагогічної профспілки привітала голова Людмила Тарасенко та нагородила як мудрого управлінця символічним дипломом. «Хай любов колективу зігріватиме Вам душу!», – побажала вона.

З привітальним словом звернулася і одна з перших учениць – Любов Бондаренко. Для неї, і для її однолітків в далеких 60-х роках Борис Стефанович уперше був учителем математики. «Я мала щастя навчатися точній науці саме від нинішнього директора, – згадує Л. Бондаренко, тепер відомий учитель української мови та літератури. – Причім захоплення вчительською справою передалося мені – і я також обрала педагогічну стезю».

Щирі слова вдячності висловили вчителі початкової школи, учителі – випускники школи різних років. Директором бути непросто, однак Ви, Борисе Стефановичу, щодня успішно здійснюєте це почесне завдання! Здоров’я Вам, наснаги та майбутніх звершень!

Щирі привітання надійшли від народного депутата України Станіслава Березкіна, науково-педагогічних працівників ЦДПУ ім. В. Винниченка, Народного Героя України, випускника школи 2008 року, Вадима Довгорука, директора ЦМСПС Марцеліни Пахолівецької, директорів шкіл міста та області, багатьох випускників 1967-2017 років, що навчалися в школах №4, №6, №16, №22.

Педагогічний колектив школи

Півстоліття на благо дітей Півстоліття на благо дітей Півстоліття на благо дітей Півстоліття на благо дітей