Чи встигаємо ми схопити той момент, коли діти стають дорослішими?

За щоденними справами, зайнятістю, роботою ми летимо разом з часом.

На щастя, сьогодні в нас є можливість зловити момент – фотографуватись.

Мені подобається фіксувати моменти з життя мого 6А класу. Я знаходжу годинку, щоб передивитись фотографії своїх учнів разом з ними. Ми дивимося, як змінились, згадуємо приємні моменти, сміємось з кумедних ситуацій, звісно сумуємо за учнями, які перейшли до іншої школи, і пересилаємо їм спільні фото, щоб не забували про нас і заходили в гості.

Фотографія – це подорож у часі. Добре, що тільки назад! Перегляд світлин з майбутнього забрали б весь інтерес до запланованих подорожей і заходів. А у нас попереду їх дуже багато…

Тож поділюсь з вами картинками з подорожей мого 6А з різницею у рік (2018 – подорож до «Зерноленду»; 2019 – подорож до «Академії картопляних наук»). Ми змінились, стали дорослішими, але запал до пригод у нас той самий!

Лазовік Марина, класний керівник

Подорожі у часі Подорожі у часі Подорожі у часі Подорожі у часі
Подорожі у часі Подорожі у часі