22 березня, до Всесвітнього дня поезії, до школи залетіли поетичні горобці.

Насправді це відома в Кропивницькому поетеса, журналістка, громадська діячка Олена Горобець та її маленький син. Письменниця презентувала дітям свою нову книгу «Горобці-молодці». Видання наповнене віршами, яскравими малюнками, жартами та веселощами.

Спершу дитяча поетеса зустрілася з учнями 4А класу. А потім – із восьмикласниками. Тетяна Горяча, Данило Жуков, Катерина Потривайло та Вікторія Сокуренко (8А) заздалегідь підготували – і на заході прочитали вірші нашої гості. Сама ж поетеса декламувала твори дуже артистично, вишукано.

О. Горобець – також авторка поетично книги «Летючі менеджери», співавтор збірок «До барикад!», «Шепіт Альми» та інших. Зараз готується до друку її наступна книга «Сансара».

Діти активно ставили питання: про натхнення, перші вірші, життєві погляди, роботу на телебаченні тощо.

«Щоб написати одну книгу, потрібно прочитати їх сто! – розповідає секрети творчості письменниця. – Тож щоби досягти висот, потрібно наполегливо вчитися».

Потім Олена Горобець іще спілкувалася з членами учнівського парламенту. «Люди, які наважуються йти за своєю мрією, досягають великих успіхів», – підкреслила наостанок зустрічі наша гостя.

Марія Жмарьова, 8А,

Поетичні горобці Поетичні горобці Поетичні горобці Поетичні горобці