Покликані рятувати

25 листопада учні 11 класу зустрілися з Владиславом Орловим – курсантом Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Гість розповів випускниками школи про особливості навчання, а в подальшому – служби рятівників. Учні дізналися, що в закладі є всі умови для успішного здобуття освіти та корисного дозвілля: сучасна матеріальна база, досвідчені викладачі, подальші перспективи працевлаштування.

«Робота рятівника – почесна й цікава: кінологи, водолази, психологи, інспектори та рятувальники, – це неповний перелік спеціальностей, яким навчають в інституті», – зазначив профорієнтатор.

Почута інформація зацікавила випускників – і тепер вони знають, куди звертатися, аби стати курсантом-рятувальником. Але найпершим завданням для одинадцятикласників є успішно скласти іспити.